Vernisáž II. klubové výstavy Fotoklubu R9

Asi takhle ...

v prostorách galerie Městské knihovny v Rožnově pod Radhoštěm
pořádá T klub - kulturní agentura

Jak již někteří naši příznivci vědí, premiéru jsme si "prubli" v prostorech bývalého kina na Horní Bečvě v létě minulého roku. Tehdy se akce povedla, byla docela hojně navštěvovanou a některé zápisy byly opravdu , no stály za to. Celkem asi 100 lidí mělo potřebu nám něco důležitého sdělit a to potěší.

Ale vystavovat ve svém "rodném" městě, to byla výzva, která nás i trošku znervózňovala, ale snad i nabudila. Proto je třeba říci, že výstava je vlastně tou poslední a nejdůležitější bodkou za asi půlletým obdobím tvorby a výběru jednotlivých členů. Také jsme se výrazně rozrostli a z původních 9 členů, se stalo 13 - 14 aktivistů s bednou na krku (častěji na stativu).

trošku nervozity, ale zvládli jsme to


prohlédněte si informační leták

 

Dalším důležitým bodem příprav, byl výběr hudebního tělesa, které by mohlo oslovit návštěvníky vernisáže, navodit fajnovou atmosféru a třeba potěšit ty, co si nenajdou svého favorita mezi fotografiemi. Vsadili jsme na kapelu dětí ze Sedmikrásky - Soukromé základní školy. Už zkouška nás přesvědčila, že není lepší volby. Kdo neslyšel, o moc přišel!


lidiček bylo opravdu dost

4 písně, těšíme se na další

zpěváci si na nás pusy otevřeli pořádně

mladá krev

 

Kdopak nás uvede? Někdo, koho rádi uvidíme pro jeho pozitivní náladu, bezprostřednost a tak, no Veronika Mičolová - výtvarnice a správné děvče pro takovou příležitost!

copak to vyrostlo
u knihovny?

Důležitou součástí příprav byla potřeba zajistit partnera - sponzora, který pomůže spolufinancovat náklady. Ony řádově 4 - 6 výstavních fotografií reprezentují stovky snímků, řadu zvětšenin a až ve finále se vyloupne těch několik, které si autor dovolí vstavit. No, nechci mluvit za všechny, možná někdo vystavil fotografie z jednoho filmu a jinak měl veget, ale moc tomu nevěřím. Debaty na fotoschůzkách tomu nenasvědčují.
Oním partnerem, který nám pomohl při realizaci je ON SEMICONDUCTOR Česká republika, a.s. a tímto ji ještě jednou děkujeme.
Také děkujeme T klubu - kulturní agentuře a Městské knihovně v Rožnově pod Radhoštěm za prostory, zajištění plakátů a reklamní podpory a přípravu občerstvení.

Moc děkujeme všem, kteří nás navštívili na vernisáži.

Vy jste ještě nebyli? Můžete to napravit až do 30.5. 2004! Tak do toho a nemusíte nás šetřit.